26 тур. МФК Металург - ФК Авангард 3-1. ОГЛЯД МАТЧУ. 23.07.20

Добавлено by В Хоккейные видеообзоры
280 Просмотры

Описание

«Металург» у вольовому стилі здобуває перемогу над «Авангардом»

У домашній грі на «Славутич-Арені» запоріжці відсвяткували перший успіх після поновлення чемпіонату

23.072020. Чемпіонат України. Перша ліга. 26 тур. МФК «Металург» - ФК «Авангард» 3:1 (1:1)
Голи: Бєлоусов (25), Могильний (53), Щебетун (81) – Кірієнко (19)

Стартові склади:

«Металург»: Петриченко, Сарапій, Сухіна, Сухар, Кравченко, Крапивний, Трояновський, Могильний, Бєлоусов, Шалфєєв, Сидоров
Головний тренер: Олексій Годін

«Авангард»: Денчук, Воробей, Сидоренко, Мірошник, Сухаров, Сеницький, Полюлях, Лобов, Матяж, Нехтій, Кірієнко
Головний тренер: Олександр Косевич

Це протистояння мало принциповий характер для обох команд. «Авангард» прагнув продовжити успішну серії матчів, щоб і далі переслідувати групу лідерів, «Металург» відчайдушно б’ється за можливість покинути зону перехідних матчів. З відповідним настроєм виключно на перемогу команди й розпочали поєдинок. На 19-й хвилині «Авангард» відкрив рахунок. Після навісу з флангу точним ударом головою відзначився Ігор Кірієнко – 0:1. Швидко «Металург» вирівняв положення. Дмитро Крапивний точною передачею у чужому штрафному знайшов Дениса Бєлоусова, який розібрався в епізоді і переграв Артура Денчука – 1:1. До перерви команди продовжували грати в атакуючий футбол, проте із голами не задалося – усе найцікавіше господарі приберегли на другий тайм.

На 53-й хвилині Богдан Могильний отримав забагато вільного простору на своєму фланзі. На швидкості він увійшов у штрафний майданчик, змістився в центр і потужно пробив у дальній кут. Рикошет допоміг спрямувати м’яч по ідеальній траєкторії – 2:1. Пропустивши другий гол, «Авангард» пішов уперед. Двічі каркас воріт допомагав Богдану Петриченку, а на 81-й хвилині «Металургу» вдалося спіймати суперника на контратаці. Олексій Щебетун, який вийшов на заміну, реалізував свій шанс, перегравши голкіпера один в один. 3:1 – це була фінальна крапка запоріжців, чий бойовий дух значно покращиться напередодні матчу з «Черкащиною». Головного аутсайдера сезону «Металург» приймає вже цієї неділі, 26 липня, на стадіоні «Славутич-арена» о 18:00.